کلیاتی در مورد متولدین آذر

برج آتشین کمان خوشبینانه ترین نشانه در طالع بینى و تحت سلطه سیاره خوش شانس و شگون دار ـ مشترى ـاست . متولد این برج رک گو است، او از عشقهاى زودگذر لذت مى برد و بودن با او لذتبخش است . آزادى و بى بند بارى او شهره خاص و عام است . نصیحت کردن را دوست داردروش صریح و رک گویى او گاهى به نظر دیگران بى تدبیر و نسنجیده مى آید. بهتر است اولفکر کند و بعد صحبت کند. اگر وقتى پیدا کند. ساکش همیشه آماده سفر است، جستجوى اوبراى کسب اطلاعات و یافتن مفهوم عمقیتر زندگى گاهى به بى قرارى مى انجامد .

رکودو روزمرگى روحش را آزار مى دهد و به هر قیمتى از آن دورى مى کند . از تشریفات بیزاراست و اغلب در مراسم رسمى با لباسهاى معمولى اش دیگران را شوکه مى کند. سبک زندگى بى بند و بار و خوش گذران را مى پسندد تا آنجا که نحوه زندگى اش به نظر دیگرانآشفته جلوه مى کند . زندگى کولى وارى که با غذاها و نوشیدنى هاى متنوع و فراوانهمراه باشد برایش ضرورى است .

تحمل مشاغل خسته کننده را ندارد و اگر به زور وجزییات بپردازد، چپ و راست اشتباه مى کند, نه به این دلیل که کند ذهن است بلکه چونعقیده دارد نباید در زندگى انرژى را بیهوده صرف پرداختن به جزییات کرد. از نظر اوپول باید بیشتر صرف مطالعه و سفر شود تا خانه , مبلمان و حتى لباس . او به دستیارقابلى نیاز دارد تا واهى کارهایش را داشته باشد، برگه ها را از اتاق جمع کند و بهتقویم حجیم کارهاى او رسیدگى کند .

در مورد ازدواج متولدین این برج حکم قطعى نمى توان صادر کرد . برخى از متولدین برج قوس هیچ گاه ازدواج نمى کنند برخى دیگرچندین تجربه ازدواج دارند و جالب اینکه هر بار که پیمان زناشویى مى بندند صادقانهعقیده دارند که این دفعه واقعاً نیمه دیگر وجودشان را پیدا کرده اند . آنها اغلبجاذبه هاى جنسى را با عشق اشتباه مى گیرند و این نکته را فراموش مى کنند که داشتنیک همسر باهوش که به اندازه یک معشوق رفتارى دوستانه دارد ازهر ماجراى عاشقانه اى مهمتر است. براى او شریکى وابسته و بدگمان که ازادى بى قید او را محدود کند از هرچیزى بدتر است.

/ 1 نظر / 33 بازدید
HotClick.ir

با سلام. سیستم تبلیغات کلیکی هات کلیک راه اندازی شد. از شما نیز دعوت میشود تا در این سیستم کلیکی عضو شوید. به کلیه کاربران 500 تومان اعتبار هدیه در زمان عضویت اهدا میشود که میتوانید از همه 500 تومان برای تبلیغ سایت خود استفاده نمایید. سیستم تبلیغات کلیکی هات کلیک بدون محدودیت در تعداد سایتهای کاربران امکانات پیشرفته ای را به شما هدیه میدهد.. همچنین خدمات ویژه ای به سایتها جهت کسب درآمد و تبلیغات گسترده در ایترنت ارایه میشود. حداقل برداشت در هات کلیک فقط و فقط 10هزار تومان میباشد.پس فرصت را از دست ندهید www.HotClick.ir